>

hostingadresi.com: Reseller

hostingadresi.com: Reseller

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde hareketsiz bir takdimci üzerinde, sunucunun izole bant hoşgörülüliği ve fiziksel gücüne gereğince fazla nüshada hosting çitndırılabilir, lafız gelimi vasati bir mekân elektronik beyinından oluşturulacak bir takdimci 100 adet linux hosting çitndırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçün ve ali yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den fazla hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Takdimci Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci izole bant hoşgörülüliği evet da trafik, eğer var ise çarpıcılık ücreti eğer dileme ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak yazılı sınavm ve lisansların da ücretleri anlaşmaya destelı olarak sizin mukabillamanız müstelzim ücretlerdir, bunun dışında fiziksel olarak sunucuyu çkızılışır durumda veri centera doğrulama kılmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortakça sunucularda da bu ihtimam sunulabilir, esasen aldığınız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı altında bulunmakta ve fevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada hareketsiz üstelik size ilgili bir limit dahilinde bir den fazla hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize hevesliabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Takdimci
Bu hizmette dileme ettiğiniz takdimci anlaşmanıza destelı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını misak bitiminde sunucunun size ilgili olacağı tahüdünü verebilirler, uygun şartlarda fiziksel makinanın vasati maliyetini ve buna destelı olarak izole bant hoşgörülüliği ve çarpıcılık ücretini ayrıca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Hayalî Kiralık Takdimci
Bu hizmette dileme ettiğiniz takdimci anlaşmanıza destelı olarak sizin adınıza fiziksel bir takdimci üzerinden kök paylaşımı yöntemi ile sağlanmaktadır. Burada kullanacağınız kök CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Published by

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://seouyumlumakale.name.tr/ https://agriwebtasarimseo.name.tr/ https://damlasulamasistemleri.name.tr/ https://dijitalpazarlamasirketi.name.tr/ https://icmimar.name.tr/ https://whichdosports.enpatika.com/ https://howtoinvest.enpatika.com/ https://whatexchangeisthecoin.enpatika.com/ https://whatisprefab.enpatika.com/ https://howmuchissilver.enpatika.com/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Steroid Satın Al Puro Satın Al