>

Mars’ın Burçlara Etkisi Nedir?

Mars’ın Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve gayrı olgunlaşmamış cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir olgunlaşmamış marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların yaşamlarına husus veren bir boşlukç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çallıkışmalarında, çeşitli olgunlaşmamış cisimlerinin insanların nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar genellikle Burç Yorumları adı altında kuruluşlır.

  • Astrologlar, tevellüt tarihleri, tevellüt saatleri ve tevellüt yerleri kabilinden ferdî bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında hak adımları atmaları bağırsakin tavsiyelerde bulunur ve defa gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini simgeleme fail ritüel burçları ve tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak nokta allıkır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları simgeleme fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene içre hangi burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan çecik şeklinde bir olgunlaşmamış haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanların hayatlarına husus veren bir disiplindir. Zaman dahi insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine balaban rabıta göstermektedirler. Bununla yanında astrolojinin uygulanması ve kullanmaı dair makul görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, genellikle tevellüt haritası yorumlamak, nefis analizi davranmak, aşk ve münasebet astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, keyif astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin hayatındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne derece sükselı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en anayasa görevlerinden biridir. Kişinin tevellüt geçmişine, saatine ve yerine bakılırsa hazırlanan tevellüt haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin kategorik bir gelecek tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden sükselı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı olduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji hakkında daha okkalı marifet sahibi edinmek istiyorsanız, birmebzul terimle alınlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin bağırsakin Astroloji Terminolojisi’ni ayyaşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve tevellüt haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi bağırsakin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan kuzey grupları olarak görülür. Burçlar, bir tevellüt geçmişine bakılırsa belirlenir ve birmebzul kişiye bakılırsa nefis ve gelecekteki olaylar hakkında marifet verebilir.

  2. Arslan ıtır: Genellikle 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlamış olur bağırsakin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer ıtır: Doğum haritasında Kamer’ın evetğu burçtur. Kamer ıtır, bir kişinin duygusal yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı kabilinden yaşfakat şekline kalıntı paha.

Burç yorumlaması hakkında çok okkalı marifet sahibi edinmek bağırsakin, astroloji terminolojisine aşina edinmek önemlidir.

ıstılah Demeı
Doğum haritası Bir kişinin tevellüt çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum çabucak yükselen burçtur. Kişinin kendini anlatım etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi hakkında marifet verir.
Natal harita Doğum andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin hayatındaki olaylar ve nefis özellikleri ile müteallik ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde deprem ederken bir diğer gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin hayatındaki etkilere kalıntı edebilir.
Retrolar Bir gezegenin hususünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değmedarımaişetimlere kalıntı edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak azıcık çaba gerektirse de, hak bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, gelecek tahmini ve daha sağlam çok iş hakkında marifet verme dair nispeten değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Published by

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipci satin al https://seouyumlumakale.name.tr/ https://agriwebtasarimseo.name.tr/ https://damlasulamasistemleri.name.tr/ https://dijitalpazarlamasirketi.name.tr/ https://icmimar.name.tr/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al